Do Adopcji

 • czarus[5].jpg

  Czaruś

  Kochani, dziś prezentujemy pierwszego maluszka z trójki rodzeństwa uratowanego w Ciechanowie przez Panią Renatę <3

 • kubus.png

  Kubuś

  Kochani Paczacze, dziś mamy do Was prośbę wielką i gorącą, bo i sprawa jest bardzo ważna i wymaga znalezienia człowieka o wielkim sercu! Pomóżmy Kubusiowi znaleźć taką osobę!

 • lila.jpg

  Lila

  Lila to cudownie delikatna koteczka, uwielbiająca człowieka. Kocha spać na kolankach lub przytulona do opiekuna. Jest spokojną koteczką, choć baaaardzo lubi poszaleć za kulką zrobioną z folii aluminiowej czy pogonić sznurek :) Ogromny deficyt miłości i zainteresowania człowieka koteczką sprawił, że Lileńka bardzo mocno lgnie do swojego opiekuna, ale nie jest w tym natarczywa ;)

 • Lucjan

  Czarny Lucjan  :)
  Szuka kochającego domu, kochającego człowieka paczącego sercem, jak On!!!
  Nasz silnie niedowidzący jednooczek z poznańskiego schroniska radośnie doszedł do pełni sił i wczoraj udało się go zaszczepić :)

 • lusia.jpg

  Lusia

  Ogłoszenie grzecznościowe:

  Lusia nie widzi :( Musi znaleźć dom! Nie może wrócić w miejsce bytowania. Niestety chwilowo nie jest to słodki i przytulasty koteczek. Jest w pełni obsługiwalna i jak widać na zdjęciach daje się głaskać. Potrzebuje bardzo cierpliwego i troskliwego domku. Lusia bardzo lubi towarzystwo spokojnych kotów.

 • misia.jpg

  Misia

  Misia jest przepięknej urody kocią panną o zawadiackim jednookim spojrzeniu. Jeśli szukasz towarzysza domowych obowiązków, to jest kot właśnie dla Ciebie. Będzie witać Cię w drzwiach, gdy wracasz do domu. Będzie chodzić za tobą krok w krok nadzorując, czy aby na pewno poziom Twoich prac jest na najwyższym poziomie;)

 • milka[5].jpg

  Miłka

 • picasso.jpg

  Picasso

  Picasso jest wesołym około dwuletnim kocurkiem. Jego kosmiczne spojrzenie jest wynikiem najprawdopodobniej wady wrodzonej - na jedno oczko widzi bardzo dobrze, natomiast na drugie jak przez zaparowaną szybę. Mimo to oczka nie wymagają żadnego leczenia. Picasso jest bardzo ciekawskim kotem, niektóre dźwięki bywają dla niego straszne, jednak ciekawość bierze górę i zawsze trzeba skontrolować to, co dzieje się w drugim pokoju czy nawet za oknem:) Nie ma dla niego niemożliwego - uwielbia się wspinać, ale także wślizgiwać się pod wszystkie szafy czy łóżka. Wielką przyjemność sprawia mu spanie w pościeli:)

 • ptys[1].jpg

  Ptyś

  Czarne koty mają w sobie coś magicznego. Rozsiewają wokół siebie aurę tajemniczości i dostojności. Taki właśnie jest nasz Ptyś, piękny kot, którego bursztynowe oczy nie pozwolą Ci przejść obok niego obojętnie

 • rembrandt.jpg

  Rembrandt

  Rembrant zwany Rembim tudzież Panem Kotem został znaleziony pod koniec czerwca na ogrodzie naszej wolontariuszki. Przeraźliwie chudy, z niedożywienia wyrudziały, pełen pasażerów na gapę (pchły, wszy, świerzb, co tylko natura dała), BEZ OKA. Tak, tak Rembi nie ma jednego, a w jego miejscu była wielka dziura. Na szczęście drugie ma piękne, pomarańczowe, w pełni sprawne.

 • sernik[1].jpg

  Sernik

  Sernik – piękny, biały, puchaty kocurek szuka swojego człowieka na zawsze! Jest bardzo łagodny, lubi się przytulać, a Jego futerko jest tak miękkie, że nie sposób się oprzeć! 🙂 Ale to nie tylko pluszowy koci miś – kocha też zabawy, szczególnie w chowanego, może wtedy wykazać się zwinnością i sprytem. Jego charakter jest więc równie godny podziwu, co uroda!

 • sonia[1].jpg

  Sonia

  Wyjątkowa kotka poszukuje kochającej rodziny!

 • stokrotka[4].jpg

  Stokrotka

  Lekko niedowidząca, pełna słodyczy Stokrocia szuka domu!

 • tens[5].jpg

  Tens

  Tens to niezwykle piękny kocur. Jednak niech nie zmyli Was Jego posągowa uroda - to doskonały towarzysz dla osób, które szukają bratniej kociej duszy - jest łagodny, uwielbia się przytulać, "barankować", spędzać czas z człowiekiem nawet podczas zwykłych, codziennych czynności. Tens jest też idealnym psim przyjacielem – lubi bawić się z psami, przytulać do nich. To kot wyjątkowy, nie tylko z wyglądu, lecz także z charakteru! Jest grzeczny, towarzyski, a do tego uwielbia jeść :)

 • thelma-i-louise[10].jpg

  Thelma i Louise

  Mama z Córką polecają się do adopcji 

 • timo-i-tymon[4].jpg

  Timo i Tymon

  Timo i Tymon to dwa przeurocze, kochane tygryski, w których nie sposób się nie zakochać!

 • tola[5].jpg

  Tola

  wróciła z adopcji po prawie 3 latach, gdzie jak się okazało nie była tolerowana przez drugą kotkę... 
  Szybko odnalazła się w domu tymczasowym, jest ogromną pieszczoszkę domagającą się głaskania Emotikon smile Bardzo lubi być czesana.
  Tola nie ma oczka, co nie przeszkadza Jej w codziennym
  życiu. Korzysta z kuwety. Niczego nie niszczy, jest kotem spokojnym, o charakterze gadułki. Szuka domu spokojnego, bez dzieci.
  Przed adopcją zostanie zaszczepiona i zachipowana. 
  Kotka znajduje się na Śląsku.