Do Adopcji

 • anastazja[10].jpg

  Anastazja

  Anastazja to młoda, niespełna półroczna koteczka, której imię wskazuje na książęce pochodzenie, choć zachowanie jeszcze niekoniecznie ;) Nastka jest szalona –  biega jak torpeda, uwielbia zabawy piłeczką – sama lub z kocim towarzyszem, jest bardzo kontaktowa i przytulaśna.  Choć jest na tym świecie od niedawna, zdążyła poznać, co to schroniskowa klatka, dlatego teraz nadrabia ten czas, czyli je za trzech i bawi się, ile może! Poznała też czym jest nieleczona choroba – w wyniku kociego kataru na jednym oczku ma zrosty, na drugie widzi.

 • bond.jpg

  Bond

  Nikt tak nie mruczy, nikt tak się nie mizia, nikt nie jest tak oddany służbie Jej Królewskiej Mości Swojego Opiekuna. W dzień bezwzględny pogromca zabawek, w nocy czuły pieszczoch.  Ma dopiero 4 miesiące, ale już wie, co to ulica i schronisko. Życie nauczyło go, że każda chwila głaskania jest cenniejsza niż nawet najlepiej wyposażony Aston Martin. Wstrząśnie Twoim życiem i sporo w nim namiesza, ale takiego agenta wszyscy będą Ci zazdrościć.

 • hoshi.jpg

  Hoshi

  Hoshi to po japońsku gwiazda. Nasza Hoshi to spokojna i odrobinę nieśmiała roczna koteczka. Na skutek wypadku straciła oczko i jeden kiełek. Ale nie straciła uroku!

  Jest bardzo grzeczna. Korzysta z drapaka i kuwety. Lubi jeść, szczególnie mokra karma znika błyskawicznie z miseczki.

 • kubus.png

  Kubuś

  Kochani Paczacze, dziś mamy do Was prośbę wielką i gorącą, bo i sprawa jest bardzo ważna i wymaga znalezienia człowieka o wielkim sercu! Pomóżmy Kubusiowi znaleźć taką osobę!

 • leopold.jpg

  Leopold

  Leopold ma za sobą życie na ulicy, schronisko i ciężki koci katar. Z kupki nieszczęścia, jaką zabraliśmy ze schroniskowej klatki, wyłonił się piękny, spokojny, zrównoważony kot. Leopold ma 4 lata, jest już wykastrowany i zdrowy, a z dawnych, złych czasów zostało mu tylko to, że nie widzi na jedno oko

 • lusia.jpg

  Lusia

  Ogłoszenie grzecznościowe:

  Lusia nie widzi :( Musi znaleźć dom! Nie może wrócić w miejsce bytowania. Niestety chwilowo nie jest to słodki i przytulasty koteczek. Jest w pełni obsługiwalna i jak widać na zdjęciach daje się głaskać. Potrzebuje bardzo cierpliwego i troskliwego domku. Lusia bardzo lubi towarzystwo spokojnych kotów.

 • milka[5].jpg

  Miłka

 • rembrandt.jpg

  Rembrandt

  Rembrant zwany Rembim tudzież Panem Kotem został znaleziony pod koniec czerwca na ogrodzie naszej wolontariuszki. Przeraźliwie chudy, z niedożywienia wyrudziały, pełen pasażerów na gapę (pchły, wszy, świerzb, co tylko natura dała), BEZ OKA. Tak, tak Rembi nie ma jednego, a w jego miejscu była wielka dziura. Na szczęście drugie ma piękne, pomarańczowe, w pełni sprawne.

 • sofia[4].jpg

  Sofia

 • stokrotka[4].jpg

  Stokrotka

  Lekko niedowidząca, pełna słodyczy Stokrocia szuka domu!

 • tara.jpg

  Tara

  Ktokolwiek wejdzie jej w drogę zostaje natychmiast staranowany – czołem, uchem, bokiem albo dupką. Nie ma takiej części ciała, którą Tara by się nie przytulała do człowieka. Może to jej urok, a może to czas spędzony w schroniskowej klatce, ale Tara jest stęskniona dotyku i bliskości. Poza tym, co jeszcze warto wiedzieć o Tarze? To ok 5-letnia kotka. Bardzo spokojna, delikatna dla ludzi, także dzieci. Żeby dogadać się z innymi kotami potrzebuje czasu. Nie wybrzydza przy jedzeniu, korzysta z kuwety, jeździ w transporterze. Jest zdrowa, wysterylizowana. 

 • thelma-i-louise[10].jpg

  Thelma i Louise

  Mama z Córką polecają się do adopcji 

 • tola[5].jpg

  Tola

  wróciła z adopcji po prawie 3 latach, gdzie jak się okazało nie była tolerowana przez drugą kotkę... 
  Szybko odnalazła się w domu tymczasowym, jest ogromną pieszczoszkę domagającą się głaskania Emotikon smile Bardzo lubi być czesana.
  Tola nie ma oczka, co nie przeszkadza Jej w codziennym
  życiu. Korzysta z kuwety. Niczego nie niszczy, jest kotem spokojnym, o charakterze gadułki. Szuka domu spokojnego, bez dzieci.
  Przed adopcją zostanie zaszczepiona i zachipowana. 
  Kotka znajduje się na Śląsku.

   

 • wasilij.jpg

  Wasilij

  Wasia to spokojny, dostojny, dojrzały kocurek o kojącym spojrzeniu. Lubi zabawy wędką, goni też za zabawkami, zwłaszcza myszkami. Toleruje inne koty, a od zaufanego człowieka chętnie przyjmie oznaki czułości, zwłaszcza głaskanie, kiedy siedzi na kolankach. Na początku jednak będzie musiał Cię poznać – w końcu to koci hrabia, sam wybierze odpowiedni moment na zaprzyjaźnienie się 😉