Dom tymczasowy

"Dom tymczasowy to zwykły dom – mieszkańcy, ściany, dach, jedzenie, miłość. Różni się od zwykłego domu tylko tym, że otwiera swoje drzwi dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują, którzy nie poradzą sobie sami, którzy pilnie potrzebują pomocy. Daje szansę na przetrwanie wtedy, kiedy nigdzie indziej już jej nie ma. Może liczyć na pełną pomoc naszej Grupy, zaangażowanie, wsparcie pod każdym względem. Dom tymczasowy to dom, który ratuje życie."

Tak scharakteryzowała DT nasza wolontariuszka Ela.

Od strony formalnej dodamy: DT może znajdować się w dowolnym miejscu Polski. Do Jego zadań należy otoczenie podopiecznego troską i opieką taką, jaką otacza się własnego ukochanego kota! Wizyty u weterynarza, które my oczywiście finansujemy. Finansujemy nie tylko leczenie, ale też utrzymanie zwierzaka, jeśli jest taka potrzeba! W razie konieczności zapewniamy porady znakomitej behawiorystki. Zawsze służymy też swoim doświadczeniem!!! Tymczasowanie ślepaczka nie jest trudniejsze, wręcz przeciwnie!!! Koty niewidome i niedowidzące nie walczą o miejsce w hierarchii, dlatego łatwiej i zazwyczaj bezkonfliktowo dogadują się z rezydentami .W większości to wielkie przylepy, a zawsze to koty, które bez nas na pewno sobie nie poradzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czekamy na Was - na tych, którzy naprawdę paczą sercem 🙂

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

tel. 500383928

e-mail: japaczesercem@gmail.com

Więcej szczegółów w umowie jaką zawieramy z tymczasowymi opiekunami. Zainteresowanym chętnie prześlemy do wglądu 🙂 Bardzo gorąco zapraszamy do naszej japaczowej rodziny!!!!!!!!!!!!!!!!

Ratować kocie życia, a potem wprowadzać w ich ociemniałe światy feerie barw to przeogromna satysfakcja!!! To szczęście, którego zwyczajnie nie da się opisać!!!!! Tworząc Ja Pacze Sercem, jednocześnie tworzymy grupę przyjaciół, którzy zawsze mogą na siebie liczyć, którzy mają wspólne cele, sensy i pasje i nie wspólne również :) Całym sercem zapraszamy i czekamy na Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A przede wszystkim czekają koty, które bez naszej pomocy na tym świecie nie poradzą sobie na pewno. 

Paczaj sercem razem z nami!!!

Script logo